קידום אתרים בזירה בינלאומית

ליידן תקשורת קידום אתרים מתמחה משנת 1995 בסביבת האינטרנט הגלובלית. יש לנו

יחסי ציבור בינלאומי

חברת ליידן תקשורת היא בעלת נסיון של יותר מ-25 שנים בשיווק בין-לאומי והיא חברת ה-SEO (קידום אתרים) המובילה בישראל בתחום השיווק באינטרנט, קידום אתרים במנועי חיפוש ושירותי ייעוץ לעסקים אלקטרוניים.

 

מעל שמונים אחוז מכל אנשי העסקים והצרכנים משתמשים במנועי החיפוש באינטרנט כדי לבצע מחקר שוק לשם רכישת שירות או מוצר!

 

ג'ואל ליידן

אודות ליידן תקשורת

יחסי ציבור בינלאומיים / שיווק באינטרנט /
ייעוץ לקידום אתרים (SEO) של מסחר אלקטרוני

 

Leyden Communications Internet Marketing Group / London SEO PR היא אחת מהחלוצות ומהחברות המובילות בעולם ביחסי ציבור בינלאומיים ושיווק באינטרנט. Leyden, אשר נוסדה בשנת 1982 בניו-יורק, הייתה אחראית מאז 1995 ליצירת אחדים מאתרי האינטרנט והמסחר האלקטרוני המשפיעים ביותר בעולם בניו-יורק, לונדון ותל אביב.

 

Leyden יצרה את אתר האינטרנט המסחרי הראשון בישראל – NetKing – עוד בשנת 1995, את אתר האינטרנט של צה"ל, של משרד ראש הממשלה ושל ארגון החדשות המקוון הראשון בישראל - Israel News Agency, אשר מופיע כיום באינדקס של Google News‏.

 

רבים מאתרי האינטרנט הרשומים במקומות הראשונים במנועי החיפוש המובילים בעולם (לדוגמה, Jerusalem Summit, צבא הגנה לישראל, הג'רוזלם פוסט, משרד ראש הממשלה, דלתא גליל, K&K אנטיסטטיק, מוטורולה ישראל, Real Cool Cotton, ג'יימס אלן, שטראוס, משרד המסחר והתעשייה, JudaicaWebStore‏, The One Group, חנות עודפים של צה"ל, גיתם BBDO‏, Paltalk, ג'וב-נט וסוכנות החדשות של ישראל) נוצרו והוכנסו למנגנוני החיפוש על-ידי Leyden Communications (ישראל).

 

בחודשים האחרונים רואיינו באמצעי תקשורת גדולים על עבודת יחסי הציבור הדיגיטלית שלנו בישראל, כולל: TIME Magazine‏, CNN‏, FOX News.

 

הביצועים של Leyden להגדלת המודעוּת והנראוּת של ארגונים גדולים, סיטונאים (B2B) אסטרטגיים, קמעונאים (B2C) וארגונים ללא מטרות רווח, דרך מיטוב אתרי אינטרנט, יצירת דיווחי חדשות ופיתוח של Web 2.0 אין שני להם. בעת ביצוע חיפוש של מילות המפתח: "Internet SEO" או "Israel SEO PR" - Layden מדורגת במקום הראשון!

 

יתרונות של שיווק באינטרנט / יחסי ציבור - נוכחות עכשווית באינטרנט
אפשר אולי לשאול... בשביל מה אני צריך את כל זה?   

ההזדמנויות באינטרנט עצומות מעבר לכל דמיון.

 

אתרי אינטרנט ובלוגים הם עלונים אלקטרוניים המציגים את השירותים של הארגון בפני לקוחות פוטנציאליים חדשים וקיימים. עם זאת, מה הטעם באתר אינטרנט מרשים כל כך, ואם יותר לי להוסיף - יקר, אם הוא אובד בים הקישורים של Google?

 

אתרים ממוטבים, הודעות לעיתונות, דיווחי חדשות ובלוגים מהווים כלים יעילים ליחסי ציבור אשר מושכים ומגדילים ישירות את הרווחיות וההכנסות.

 

פרסום הודעות לעיתונות, עלונים ודיווחי חדשות הקשורים למסחר כללי, יהודי ואקדמי, אשר ממוטבים במנועי החיפוש הגדולים ו- Google News יוצרים נוכחות של יחסי ציבור באינטרנט בעת חיפוש מילות מפתח תואמות.

 

זיהוי שם ומיתוג מהווים מרכיבים קריטיים בסביבה עסקית תחרותית. כאשר תורמים חדשים או קיימים מחפשים מילות מפתח הרלבנטיות למדרשת הגולן באינטרנט, ככל שיהיו יותר קישורים המפנים אליכם או לארגון שלכם כך ההשפעה תהיה גדולה יותר.

 

שיווק ויראלי (Web 2.0), תפיסה חדשה יחסית, מהווה כל אסטרטגיה המעודדת יחידים להעביר מסר שיווקי לאחרים, תוך יצירת פוטנציאל לגידול אקספוננציאלי בחשיפה ובהשפעה של המסר ואשר מתפשט כמו וירוס ברחבי האינטרנט.

 

יחסי ציבור באינטרנט הם כלי שעמיד למיתון. זהו אמצעי השיווק והפרסום הכלכלי ביותר ובעל ההשפעה הרבה ביותר.

 

ב- IsraelPr.com מבינים את הצרכים שלך, מכיוון שעבדנו בצורה נרחבת עם ארגונים בינלאומיים של B2B‏, B2C וללא מטרות רווח בישראל במשך יותר מ- 25 שנים, וסיפקנו יחסי ציבור בינלאומיים, מיתוג, שיווק באינטרנט ופרסום באמצעי תקשורת.

 

חבילת מדיה מקוונת משולבת זו, יחד עם דיווחי חדשות, בלוגים ואתרי אינטרנט ממוטבים, יאפשרו איתור של הפעילויות שלכם ויפיקו נראות רבה עבור העס' או הארגון שלך.